Resultater Pinsestævnet - Sjællandsmesterskab 2014 - 7-9 jun 2014

back

PP1 Stilpas 

Resultatliste

PLAC.#RYTTER / HESTTOT
01: 001 Cecilie Catharina Langvad [S] - Glæsir fra Rist6,83
  1. H 7,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 8,4 
  2. H 6,5 - 6,5 - 6,5 - 3,5 - 8,7 
02: 024 Søren Witt [S] - Gjafar fra strø6,38
  1. H 3,5 - 7,0 - 6,5 - 5,0 - 8,6 
  2. H 6,0 - 7,0 - 7,0 - 3,0 - 9,1 
03: 072 Charlotte Cook [S] - Sæla fra Poreyjarnupi6,34
  1. H 6,5 - 7,0 - 6,5 - 4,0 - 8,8 
  2. H 2,0 - 7,0 - 6,5 - 4,0 - 8,7 
04: 147 Veronica Høgsveen Våland [S] - Gáski frá Vindási6,17
  1. H 6,0 - 6,5 - 6,5 - 0,0 - 8,9 
  2. H 5,5 - 6,5 - 7,5 - 1,0 - 8,2 
05: 050 Mathilde Fredsgaard Obelitz [U] - Kátur Från Snararp5,38
  1. H 5,5 - 5,5 - 5,0 - 6,5 - 9,9 
  2. H 4,5 - 5,5 - 5,5 - 6,5 - 10,1 
    
06: 163 Edith Wolder Sørensen [U] - Ás fra Dyrlundgård4,79
  1. H 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 10,7 
  2. H 5,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 10,8 
07: 086 Louise Mølbak [S] - Rima fra Akri4,55
  1. H 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 11,2 
  2. H 5,5 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 10,2 
08: 097 Nanna Jalbo [S] - Sleipnir fra Sperrestrup4,13
  1. H 4,0 - 2,5 - 5,5 - 3,5 - 10,9 
  2. H 4,5 - 4,5 - 5,0 - 4,0 - 9,9 
09: 015 Marie-Louise Skjønnemand [U] - Frostrós frá Sauðárkróki3,25
  1. H 5,5 - 1,0 - 2,5 - 2,0 - 11,5 
  2. H 6,0 - 4,5 - 5,0 - 0,0 - 10,0 
10: 051 Lise Galskov [S] - Kolfinna fra Skovgården2,17
  1. H 5,0 - 3,0 - 2,0 - 4,0 - 14,3 
  2. H 4,5 - 3,5 - 0,0 - 4,0 - 0,0 
    
11: 104 Charlotte Søgaard [S] - Nös fra Mosegård1,34
  1. H 0,0 - 0,0 - 4,5 - 5,5 - 0,0 
  2. H 2,0 - 0,0 - 0,0 - 4,0 - 0,0 
12: 103 Catharina Smidth [J] - Gnypa fra Strandarhofdi1,00
  1. H 4,0 - 0,0 - 0,0 - 4,0 - 0,0 
  2. H 1,0 - 1,0 - 1,0 - 1,0 - 14,5 
    
--- 035 Stine Mette Petersen [S] - Kauri (Kári) fra VestkystenDISKVALIFICERET
  1. H 4,0 - 4,5 - 5,0 - 5,5 - 11,0 
  2. H 5,5 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 138 Jette Reinbach Wenk [S] - Joi fra FlyDISKVALIFICERET
  1. H 5,0 - 4,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  2. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 013 Nanna Lanzky Otto [J] - Sigga fra ØstrupDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 019 Sarah Rosenberg Asmussen [J] - Ísak frá Skíðbakka IDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 030 Jesper Drustrup [S] - Sleipnir fra BakkeboDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 042 Anna Caroline Hjorth-Larsen [U] - Sóley frá SteinsholtiDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 060 Cecilie Catharina Langvad [S] - Gjóla frá TungukotiDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 064 Diana Juhl [S] - Mars fra RagnheidarstödumDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 076 Birgitte Simoni [S] - Pristur fra MargretarhofiDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 120 Laura Arboe [J] - Fidla fra Arbærjajeleigu IIDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 134 Henrik Gohn [S] - Nattfari fra teglværketDISKVALIFICERET
  1. H 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 161 Matilda Jeppsson [S] - Sága från DahlgårdenDISKVALIFICERET
  1. H 6,5 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0