Resultater Pinsestævnet - Sjællandsmesterskab 2014 - 7-9 jun 2014

back

T8 Tölt - Udtagelsesrunde 

Resultatliste

PLAC.#RYTTER / HESTTOT
01: 022 Malene Busk [S] - Hrappur fra Hejelte6,20
  UDTA 6,3 - 6,0 - 6,8 - 5,5 - 6,3 
02: 130 Jeanette Holst Gohn [S] - Alfred fra Halakoti5,80
  UDTA 5,8 - 5,5 - 5,8 - 6,0 - 5,8 
03: 116 Jette Wenckheim [S] - Skyggelisa fra Katknøs5,53
  UDTA 5,3 - 5,5 - 4,8 - 5,8 - 6,0 
04: 002 Vanessa d'Andrade Dreisig [S] - Fluga from Anglesey5,27
  UDTA 5,0 - 5,0 - 5,3 - 5,5 - 5,5 
04: 158 Jessica Hou Geertsen [J] - Tritla fra Løvemose5,27
  UDTA 5,0 - 5,5 - 5,8 - 5,3 - 5,0 
    
06: 009 Elin Vestergaard [J] - Katla fra Løvemosegaard4,93
  UDTA 4,8 - 5,5 - 4,5 - 5,5 - 4,5 
06: 075 berit lauritsen [S] - Klaki fra Bækkegården4,93
  UDTA 5,0 - 5,0 - 4,3 - 5,3 - 4,8 
08: 045 Louise Mortensen [U] - Lydia fra Hjallanesi4,87
  UDTA 5,3 - 4,8 - 4,5 - 5,0 - 4,8 
08: 168 Karen Møller [S] - Haukur fra Vatnsleysu4,87
  UDTA 4,8 - 4,8 - 5,0 - 4,5 - 5,5 
10: 094 Rebecca Lehmann [U] - Faxi Fra Lillelund4,70
  UDTA 4,3 - 4,8 - 4,8 - 4,5 - 5,0 
    
11: 156 Ninna Reitzel Jensen [S] - Drottning fra Marcusminde4,53
  UDTA 4,8 - 4,0 - 4,5 - 4,3 - 4,8 
12: 059 Helena Alstrup Jensen [J] - Svala fra Stald Kyhl4,43
  UDTA 4,5 - 5,0 - 3,8 - 4,3 - 4,5 
12: 069 julie lia vabø [S] - Harpa fra Grønlien4,43
  UDTA 4,5 - 4,8 - 4,5 - 4,3 - 4,3 
12: 121 liva hage [J] - Ganti fra Glófaxa4,43
  UDTA 3,8 - 5,0 - 4,5 - 4,0 - 4,8 
12: 143 Bent Jensen [S] - Hekla fra Højbjerg4,43
  UDTA 4,8 - 4,0 - 4,5 - 4,3 - 4,5 
    
16: 089 Emilie von Barnekow [S] - Frigg fra Søsum Sø4,37
  UDTA 4,3 - 4,5 - 4,8 - 4,3 - 4,3 
17: 021 Line Sofie Henriksen [U] - Stormur fra Bakkeholm4,30
  UDTA 4,3 - 4,3 - 5,0 - 3,0 - 4,3 
18: 040 Freja Brønnum [J] - Tinna fra Stóradal4,20
  UDTA 4,0 - 4,5 - 4,3 - 4,3 - 4,0 
19: 083 Anna Magdalene Brun Hansen [S] - Fold frá Reynistað4,13
  UDTA 3,8 - 3,8 - 4,3 - 4,3 - 5,0 
19: 135 Karoline Wulff Harslund [U] - Harpa fra Lykkesholm4,13
  UDTA 4,5 - 3,5 - 4,3 - 4,3 - 3,8 
    
21: 031 Fiona Bering [J] - Stigandi fra Grastenhus4,07
  UDTA 3,8 - 4,2 - 4,0 - 4,5 - 4,0 
22: 144 Lone Højer [S] - Røst fra Røde Huus4,03
  UDTA 3,8 - 4,0 - 4,8 - 4,3 - 3,8 
23: 102 Mathilde Bryding [U] - Venus fra Flagbjarnarholti3,93
  UDTA 4,3 - 4,0 - 3,5 - 4,8 - 3,3 
23: 151 Anette Sainis [S] - Skjoni fra Tværsige3,93
  UDTA 4,0 - 4,3 - 3,5 - 3,8 - 4,0 
25: 011 Ida Gervil [J] - Dimmbrá fra Toftemosen3,87
  UDTA 4,0 - 3,8 - 3,5 - 5,0 - 3,8 
25: 039 Camilla Hjortshøj [S] - Hjalti fra Juel3,87
  UDTA 4,0 - 4,3 - 3,8 - 3,8 - 3,0 
    
27: 106 vivian hummel [S] - Kjartan fra Kjartansstodum3,70
  UDTA 4,0 - 3,3 - 3,8 - 4,0 - 3,3 
28: 027 Lise Krognos Sandgren Petersen [S] - Tjørn von eylershof3,63
  UDTA 3,8 - 4,0 - 3,8 - 2,5 - 3,3 
29: 081 Kristiane Brun Hansen [U] - Fróði fra Gedehøjgård3,60
  UDTA 3,5 - 3,5 - 3,0 - 3,8 - 4,0 
30: 029 Sigrid Vestergaard [J] - Trottur fra Sandholarferju3,43
  UDTA 3,5 - 3,8 - 2,5 - 3,5 - 3,3 
30: 084 Janne Mie Hansen [S] - Siggi fra Tjenergården3,43
  UDTA 3,5 - 3,3 - 3,0 - 4,3 - 3,5 
    
32: 115 birgitte linnet [S] - Sia fra Såne3,03
  UDTA 3,8 - 2,8 - 2,8 - 3,3 - 3,0 
32: 131 Emilia Borch Dall [J] - Dis fra Knutshyttan3,03
  UDTA 3,8 - 3,3 - 2,8 - 2,8 - 3,0 
34: 118 Laura Kobel Bugge [J] - Vignir fra Mundelstrup2,40
  UDTA 2,5 - 1,5 - 3,3 - 3,2 - 0,0 
    
--- 041 Julie Rosenkrantz Kristensen [U] - Floki fra TingvadWithdrawn
--- 065 Lise Kjergaard [S] - Gustur van de WaaldijkWithdrawn
--- 114 Britt Werner [S] - Silkisif fra GlimWithdrawn