FEIF

Pinsestævnet Sjællandsmesterskabet - 3-5 jun 2017

back

T8 Tölt - Udtagelsesrunde

 

Resultatliste

PLAC.#RYTTER / HESTTOT
01: 068 Pernille Wulff Harslund/U - Edda fra Hårkildegård5,37
  UDTA 5,5 - 4,8 - 5,5 - 5,3 - 5,3 
02: 101 Jeanne Bay Hougaard - Stjarni fra Vestra- fiflholti5,30
  UDTA 4,8 - 5,3 - 5,5 - 5,3 - 5,3 
03: 111 Malte Cook Simonsen/J - Hervör fra Blesastödum4,97
  UDTA 4,8 - 4,5 - 5,3 - 5,3 - 4,8 
03: 148 Tenna Olsen - Glasi fra Langtved4,97
  UDTA 4,8 - 5,3 - 5,3 - 4,8 - 4,8 
05: 152 Sophie Blæsild Ring - Vaskur fra Ågården4,77
  UDTA 5,0 - 4,8 - 5,0 - 3,8 - 4,5 
    
06: 030 Pernille Udsen - vaodall fra Njarovik4,70
  UDTA 4,3 - 4,8 - 5,0 - 4,0 - 5,3 
07: 055 Anna Duus Armfelt/J - Solfari fra Esrum Møllegård4,53
  UDTA 4,8 - 4,8 - 4,0 - 4,3 - 4,5 
08: 023 Cecilie Catharina Langvad - Vigfús fra Liselund4,50
  UDTA 4,5 - 5,0 - 4,3 - 4,5 - 4,5 
08: 075 Jan Olsen - Othello fra Margaretehof4,50
  UDTA 4,5 - 4,5 - 4,3 - 4,8 - 4,5 
08: 153 Siff Olsen - Eiríkur frán lugnadal 14,50
  UDTA 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,5 - 5,0 
    
11: 131 Marianne Fjord-Larsen - Somi fra Rævehøj4,37
  UDTA 4,3 - 4,3 - 4,5 - 4,0 - 4,8 
11: 132 Mathilde Mehlsen/J - Gylfi fra Sall4,37
  UDTA 4,5 - 4,3 - 4,3 - 4,5 - 4,0 
11: 158 Kate Christoffersen - Kári fra Isafold4,37
  UDTA 4,5 - 3,5 - 4,3 - 4,5 - 4,3 
14: 012 Sidsel Galskov - Eydis fra Stokkerupgård4,33
  UDTA 4,5 - 4,0 - 4,0 - 5,0 - 4,5 
14: 067 Ella Gundtoft Damgaard/J - Magnus Fra Tre Huse4,33
  UDTA 3,0 - 4,5 - 4,0 - 4,5 - 4,5 
    
16: 115 Fleur Amsinck - Nótt fra Bøgegården4,27
  UDTA 3,3 - 4,0 - 4,8 - 4,0 - 5,3 
17: 146 Nanna Aude/J - àla fra kringlan4,20
  UDTA 4,3 - 3,5 - 4,3 - 4,8 - 4,0 
18: 077 Thilde-Sofie Thorsen/J - Spuni fra Rævehøj4,10
  UDTA 5,0 - 3,8 - 4,3 - 4,0 - 4,0 
19: 043 Nikolaj Larsen - Von fra Bastbjerghus4,00
  UDTA 4,0 - 4,0 - 3,8 - 4,0 - 4,8 
19: 098 Karoline Louise Henriksen/J - Vigga fra Brogård4,00
  UDTA 4,5 - 3,5 - 3,3 - 4,0 - 4,5 
    
21: 144 Linda Schyth - Kolfinnur fra Hvidkilde3,93
  UDTA 4,0 - 4,0 - 3,5 - 3,8 - 4,5 
22: 112 Linnea Levin-Jensen/U - Hissa fra Toftemosen3,87
  UDTA 3,8 - 3,0 - 3,8 - 4,0 - 4,5 
22: 123 Jan Louis Lundgreen - Hera fra Fjordgården3,87
  UDTA 3,5 - 3,8 - 3,0 - 4,3 - 4,5 
22: 150 Alberte Kiel Mortensen/J - Frejka fra Flemstofte3,87
  UDTA 4,0 - 3,8 - 3,8 - 3,8 - 4,8 
25: 140 Charlotte Douglas - Varud fra Nyjabæ3,70
  UDTA 3,8 - 3,5 - 3,3 - 4,3 - 3,8 
    
26: 078 Juliane Bredstrup - Eldur fra Bakkeholm3,60
  UDTA 3,5 - 4,3 - 3,5 - 2,5 - 3,8 
27: 037 Trine Ahrensberg - Muninn fra Bakkeholm3,27
  UDTA 3,3 - 2,8 - 3,0 - 3,5 - 3,8 
28: 154 Marianne Lund - Jörp fra Krogbækgård2,77
  UDTA 3,0 - 2,8 - 2,5 - 4,0 - 2,5 
29: 128 Anne Prahl Nissen - Blidfari fra Rosenlund2,30
  UDTA 3,5 - 1,8 - 2,3 - 2,8 - 1,5 
30: 141 Matilde Bakkegaard Hansen/J - Embla fra Fauerbrogård1,77
  UDTA 1,5 - 1,8 - 1,0 - 2,8 - 2,0 
    
--- 064 Heidi Bojesen - Sodi fra bjergboDISKVALIFICERET
  UDTA 2,0 - 0,0 - 0,0 - 3,3 - 3,5 
--- 160 Maria Rask Mylius - Tjaldur fra Gl. HasserisDISKVALIFICERET
  UDTA 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 034 Cristina Larsen - Leiknir fra StarhøjWithdrawn
--- 050 Anne mette Reiche - Mus fra GlyngøreWithdrawn
--- 069 Rosemarie Wodschow/U - Glymra fr Litla-GardiWithdrawn
--- 142 Sjanna Hansen - Glitfaxi fra tøndborgWithdrawn
--- 156 Lise Galskov - Kári fra HøjagerWithdrawn